Katja Meertens

Tekst- en communicatieadvies

Voorlezen op de #VSVKeXpo in het Schieblock

vksvkexpologoDe 35 vaste freelance fotografen, stylisten en beeldbewerkers van fotostudio van Soest & van Krimpen (VSVK) barsten van het talent. Daarom organiseert VSVK een bijzondere expositie met hun werk. Van 3D-geprinte suikerklontjes en bijzondere fotoportretten tot een nieuwe modecollectie en grafische kunst.

VSVK zegt je misschien niet veel, maar hun foto’s heb je ongetwijfeld weleens gezien als je bij AmericaToday.nl een t-shirt koopt, een koffer zoekt bij V&D.nl of dat mooie jasje op Pauw.nl spot.

Ook ik mag mijn ‘kunst’ tonen op de #VSVKeXpo, aangezien ik al jaren verbonden ben aan VSVK als communicatie- en tekstadviseur. Omdat mijn nieuwste boek ‘De kamer van mijn zoon’ nog niet uit is (publicatie is begin november), lees ik voor uit ‘De meeste mensen gaan hier dood.’

De #VSVKeXpo is op werkdagen geopend van 31 augustus t/m 8 september van 10 – 16 uur, in het Schieblock (unit 101), Schiekade 189 in Rotterdam.

Toegang = gratis, dus komt allen!!

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Informatie

Dit bericht is geplaatst op 21 augustus 2015 door in Uncategorized.
%d bloggers liken dit: